שיעורי וידאו בעברית

  • slide3
  • slide5
  • slide1

אודותי

נעים להקיר - אביגל

שלום חברות יקרות!

בואו נכיר. קוראים לי אביגיל, ואני אישה טובה לבעלי ואמא לארבע בנות. אני מאוד אוהבת את כל סוגי האומנות וחולמת להתמחות בהרבה דברים, רק שבחיים כמו בחיים, אף פעם אין מספיק זמן.

מטבעי אני טיפוס מאוד פרקטי ומסודר, וזאת הסיבה שמכל תחומי האמנות אני בוחרת דווקא בסריגה, תפירה ובישול. הבנות שלי גדלות במהירות בלתי צפויה, ורכישת ביגוד בקניונים לא תמיד מתאימה לכל לכיס. במקרה הזה, הסריגה והתפירה מאוד עוזרות.

נכון, אתן יכולות להגיד שכל העסק הזה דורש המון זמן וסבלנות. אבל רק תדמינו… אמא מגיעה הביתה אחרי יום עבודה ארוך, ומיד מתחילה משמרת שניה בבית – מבשלת, משוחחת עם כל אחד מהילדים ושוטפת כלים, וכשהיא כבר לא מסוגלת יותר ונגמר לה כל הכוח, יש לה תירוץ מצוין לשבת בנחת, עם כוס קפה… ולסרוג משהו. זה מאוד מרגיע, מבטיחה לכן, ולא רק אתכן. כשאמא יושבת נינוחה באמצע הבית, מרכז עולמה של המשפחה, זה מרגיע את כולם!

את כל הידע בסריגה – רכשתי מאמא שלי, בתפירה – מסבתא, ואת הסבלנות קיבלתי מה'. בחיים – אני גרפיקאית, וכמו שאתן מבינות, זה נותן לי את הכלים לשלב את כל התחביבים באתר אחד של שיעורי סריגה במסרגה אחת.

אז בואו נתחיל לסרוג יחד במסרגה אחת – או "סריגת קרושה" (למי שאוהבת מלים מרשימות). סרטוני הוידיאו שהכנתי עבורכן, יקלו מאוד על הלימוד, כי לימוד סריגה מספרים לא רק משעמם, אלא גם לוקח הרבה זמן. וחוץ מזה, איך אפשר ללמוד מספרים אם ממילא כמעט כל החומר שעוסק בסריגה כתוב באנגלית, רוסית, ספרדית או סינית… ורק בעברית כמעט אי אפשר למצוא שום דבר בנושא המעניין הזה.

בואו נחסוך את זמננו היקר! מעכשיו נוכל ללמוד יחד, בעזרת שיעורי וידיאו, את כל האלף-בית של הסריגה.

וזאת באמת הזדמנות מצוינת, כי היו לי מספיק סבלנות והתלהבות להכין לכן כמות של שיעורים בנושא.

אז בואו נתחיל.

כאן תוכלו למצוא את קטלוג שיעורי וידאו למתחילים בסריגה במסרגה אחת שלי.

אני אשתדל, בעזרת השם, להכניס כל שבוע שיעור חדש.

בהנאה!

 

חיפוש