שיעורי וידאו בעברית

  • slide3
  • slide5
  • slide1

שיעור וידאו 88: קלסטר משני עמודים חובקים אלכסוניים שיורדים שתי שורות 4.07.2016

קלסטר משני עמודים חובקים אלכסוניים שיורדים שתי שורות

החופש הגדול לפנינו, לא פשוט…
לאמא עם הרבה בנות בבית הסריגה היא אחד מהפתרונות להעסיק את כולם, לשבת יחד ולפטפט בזמן התעסוקה הכייפית הזו.

להמשיך לקרוא
צפיות: 436,784

טקסטורה מס' 8: מעוינים 19.03.2016

טקסטורת מעוינים

התגעגעתן לסרטונים חדשים?

קודם כל רציתי לברך אתכן במזל טוב עם בוא האביב ולאחל לכן פריחה נעימה, התקדמות מהנה בסריגה ובכל השאר, רעיונות חדשים וסתם אושר ושמחה!

היום נסרוג טקסטורה חדשה, טקסטורת המעוינים, שמבוססת על סריגת עמודים חובקים שיורדים שורה ונוטים לצדדים. אחד ימינה, אחד שמאלה… עם כל הריקודים שלהם… פתאום נוצרת בידינו טקסטורה מענינת ומקסימה.

להמשיך לקרוא
צפיות: 3,453

טקסטורה מס' 7: "וופל" 9.12.2015

טקסטורת וופל

בואנה ונעשה הפסקה בעמודים חובקים שיורדים שורה, ו… נעשה לנו מתנה לחג… ונלמד היום טקסטורה חדשה ומגניבה… בשבילה נצטרך לחזור אחורה ב"הסטורית הסריגה" ביחד לעמודים חובקים בשיעורים 19 ו-20

טקסטורת הוופל פשוטה ויפה, ממש כיף ונח לסרוג אותה. במבט ראשון אי אפשר מיד להבין איך לסרוג אותה, אבל אני אגלה לכן את הסוד הזה :)

להמשיך לקרוא
צפיות: 243,901

מתחילים לסרוג – פרח מס' 7 13.07.2015

פרח תלת ממד

בשבוע שעבר לא היה לי זמן ולא הספקתי להכין שיעור, והשיעור אני רוצה לפצות אתכן. והיום נלמד לסרוג פרח תלת מימד, מאוד יפה ומרשים עם שמונה עלי כותרת.

כשפגשתי אותו לראשונה הייתי בטוחה שהפרח ממש קשה ולא בשביל מתחילות, אבל בכל זאת הסתכלתי איך לסרוג אותו. ולהפתעתי הרבה התברר שאין שום דבר מסובך בסריגת פרח זה. יש בו רק חצאי עמודים, עמודים, עמודים כפולים ו… סוד אחד קטן. מה הוא? תסתכלו בסרטון החדש בסריגה במסרגה אחת.

להמשיך לקרוא
צפיות: 4,164

חיפוש