שיעורי וידאו בעברית

  • slide3
  • slide5
  • slide1

טקסטורה מס' 8: מעוינים 19.03.2016

טקסטורת מעוינים

התגעגעתן לסרטונים חדשים?

קודם כל רציתי לברך אתכן במזל טוב עם בוא האביב ולאחל לכן פריחה נעימה, התקדמות מהנה בסריגה ובכל השאר, רעיונות חדשים וסתם אושר ושמחה!

היום נסרוג טקסטורה חדשה, טקסטורת המעוינים, שמבוססת על סריגת עמודים חובקים שיורדים שורה ונוטים לצדדים. אחד ימינה, אחד שמאלה… עם כל הריקודים שלהם… פתאום נוצרת בידינו טקסטורה מענינת ומקסימה.

להמשיך לקרוא
צפיות: 3,453

טקסטורה מס' 7: "וופל" 9.12.2015

טקסטורת וופל

בואנה ונעשה הפסקה בעמודים חובקים שיורדים שורה, ו… נעשה לנו מתנה לחג… ונלמד היום טקסטורה חדשה ומגניבה… בשבילה נצטרך לחזור אחורה ב"הסטורית הסריגה" ביחד לעמודים חובקים בשיעורים 19 ו-20

טקסטורת הוופל פשוטה ויפה, ממש כיף ונח לסרוג אותה. במבט ראשון אי אפשר מיד להבין איך לסרוג אותה, אבל אני אגלה לכן את הסוד הזה :)

להמשיך לקרוא
צפיות: 243,901

טקסטורה מס' 6: שחמט 12.06.2015

טקסטורה שחמט

הטקסטורה שנלמד היום היא טקסטורת שחמט. כמו שמובן מהשם שלה – זו טקטסטורה בשני צבעים.

זו דוגמה לא כל כך קלה לסריגה ודורשת קצת סבלנות. הסורגות המתחילות יכולות להתבלבל וכדי לשמור על הסדר צריך כל הזמן לזכור שזה שחמט ולסרוג שורות לסרוגין. וכאן לעזרתנו שני צבעים של חוטים שיהיה לנו יותר קל להבין איזה חייל הולך עכשיו.

להמשיך לקרוא
צפיות: 2,319

טקסטורה מס' 4: "פרחים" ללא חיבור 4.02.2015

טקסטורת פרחים ללא חיבור

היום נלמד לסרוג טקסטורה מאוד יפה ומיוחדת. הטקסטורה הזו היא מסוגי הסריגה ללא חיבור. במבט ראשון, אנו רואות כי מוצר זה סרוג מהרבה אלמנטים – פרחים, ולמעשה הוא סרוג ברצף – לכן הוא קיבל שם זה.

להמשיך לקרוא
צפיות: 2,960

חיפוש